KONST / Litografier / Litografier 15033107
nr 1503 3107
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Litografier, 3 st. Signerade och numrerade. Bildmått: ca 17x24 - 24x36 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:22:17
21/11 18:17:17